Wash and Clean – Rohožka Hanse Home ve velikosti 60×40 cm


Úvod

Chcete mít vždy čisté a udržované podlahy ve svém domě?

Pokud ano, tak byste si určitě měli pořídit kvalitní rohožku, která bude schopna zachytit všechny nečistoty a zamezit tak jejich roznesení na podlahy.

Jednou z dobrých volb je rohožka 60×40 cm Wash and Clean od značky Hanse Home, která svými vlastnostmi splňuje veškerá očekávání.

Vlastnosti rohožky

Rohožka je vyrobena z kvalitních materiálů, které jsou schopny zachytit a udržet v sobě i nejmenší částečky nečistot.

Díky jejím speciálním vláknům a zpracování se rohožka dokáže snadno a rychle čistit. Stačí ji jednoduše opláchnout vodou a nečistoty se z ní sami uvolní. Navíc je rychleschnoucí, takže ji můžete opět používat ihned po vyčištění.

Rohožka má kvalitní potisk s nádherným motivem, takže bude skvěle ladit s vaším interiérem. Navíc je velmi odolná, takže ji můžete používat nejen v bytě nebo v domě, ale například i v kanceláři nebo v obchodě.

Rohožka 60×40 cm Wash and Clean Hanse Home je také antialergická, takže je vhodná i pro alergiky a astmatiky.

Jak používat rohožku?

Rohožku je potřeba položit na čistou a suchou podlahu. Poté ji stačí pouze pravidelně vyčistit podle potřeby. Pokud se na ni dostane těžší nečistota, stačí ji opláchnout vodou a nečistoty se samy uvolní. Po vyčištění nechte rohožku vykapat a poté ji můžete ihned opět použít.

Závěr

Pořízením rohožky 60×40 cm Wash and Clean od značky Hanse Home získáte skvělého pomocníka při udržování vašich podlah v čistotě. Je velmi kvalitní, odolná, snadno se čistí a navíc je krásně potištěná. Pokud si ji pořídíte, určitě nebudete litovat.

Pokud vás rohožka zaujala, můžete si ji objednat například na webu https://www.codina.cz/produkt/rohozka-60m40-cm-wash-and-clean-hanse-home-2.