TZB Police ozdobil květinami Remus dub – fotografie krásného výsledku!

TZB Police patří mezi velmi oblíbené kousky nábytku, které v poslední době začaly velmi často zdobit květiny a rostliny. Důvodem je nejenom to, že květiny dělají z každého interiéru opravdu útulné místo, ale také to, že police a regály se do této funkce velmi hodí. Proč si tedy neříct o police, které jsou navíc skvělým kouskem do moderního bydlení? A právě tady se nabízí police Remus, kterou si můžete zakoupit na BRE&GA.cz.

Popis polic Remus

Remus je masivní police na květiny vyrobená z práškově lakovaných ocelových profilů a laminovaných desek v barvě letitého dubu. Vyznačuje se jednoduchým designem a atraktivností, díky čemu zapadne do každé moderní místnosti v loftovém, klasickém i industriálním stylu. Police Remus má odolnou ocelovou konstrukci a dvě stabilní police na květiny či dekorace, a to i ty s velkou hmotností. Je tedy skvělým doplňkem pro každou místnost a nabízí široké spektrum využití.

Fotografie Remus police ozdobené květinami

Jak by vypadal Remus police ozdobený květinami v praxi? Díky jedné zákaznici, která se s námi podělila o svou fotku, máme přesně toto zobrazení. Na obrázku je vidět, jak Remus police dokáže zútulnit moderní interiér a přidat mu pěkný rostlinný prvek, který dodává prostoru příjemnou atmosféru.

Remus police s květinami

Závěr: Pokud si chcete pořídit kvalitní police na květiny, které budou navíc vypadat skvěle v každém moderním domově, je Remus police skvělým výběrem. Vyznačuje se nejenom kvalitními materiály, ale i jednoduchým, atraktivním designem, který udělá z každé místnosti útulné místo s rostlinami. Pokud vám tedy unikla naše odkaz na Remus police, určitě se na BRE&GA.cz podívejte a rozšiřte svou kolekci nábytku o nový, stylový kousek.