Stylové osvětlení do interiéru – House Doctor Černé dvojité závěsné světlo Gideon


Elegance, originalita a osobitost

Gideon je závěsné světlo, které zaujme svým unikátním designem a vynikající kvalitou. S jeho instalací získáte nejen útulné, ale i efektní osvětlení vašeho interiéru.

Unikátní design

Závěsné světlo Gideon se skládá ze dvou kulatých stínidel, které spolu tvoří působivý celek. Nenahraditelný vzhled připomíná bitvu mezi dobrem a zlem nebo světlem a tmou, což lampě dodává impozantnost a jedinečnost.

Závěsné světlo Gideon

Zdroj světla a dekorace v jednom

Závěsné světlo Gideon skvěle splní funkci zdroje světla, ale zároveň se stane elegantní dekorací vašeho interiéru. Hodí se do moderních i klasických prostředí.

Důležité informace

Přívodní kabel

Přívodní kabel není schován pod krytkou, ale je veden bokem. Je důležité si to uvědomit při instalaci a umístění závěsného světla Gideon.

Žárovka

Žárovka není součástí balení, a proto si musíte zakoupit samostatně. Doporučujeme využít LED žárovky pro úsporu energií a zvýšení životnosti.

Návod na údržbu

Čištění

Při čištění závěsného světla Gideon používejte měkkou prachovku bez brusných účinků. NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky, které by mohly poškodit povrch závěsného světla.

Umístění

Doporučujeme nábytek umístit do suchých prostor a dávat pozor na vyhřívané zdroje, kde by mohl dojít k deformaci a popraskání. Dbáme na to, aby byl Gideon vyrobený z kvalitních materiálů a aby vám sloužil co nejdéle.

Přejděte si rovnou na stránku produktu a užijte si stylové osvětlení do vaší domácnosti!