Stylová zeleno-bílá venkovní židle od Kave Home: Marilyn

Zahradní židle Marilyn vás okouzlí svým retro vzhledem. Má konstrukci z hliníku s práškovým lakováním a umělého ratanu, který z něj dělá pevný a odolný kousek. Doporučujeme ji však chránit před nepříznivými vlivy počasí.

Zahradní židle Marilyn

Kvalita a design

Židle od značky Kave Home se vyznačuje vysokou kvalitou provedení, což ji dělá velmi odolnou a funkční. Zahradní židle Marilyn je pevná, stabilitou zajišťuje konstrukce z hliníku v kombinaci s umělým ratanem. Odolný materiál nepřináší jen pevnost, ale také příjemný dotek, který oceníte při sezení v letním období.

Stohovatelnost

Poznámka: Křeslo je stohovatelné. To je ideální řešení pro úklid po sezóně nebo pro situace, kdy potřebujete vytvořit více místa na zahradě nebo terase. Zahradní židle Marilyn vám usnadní manipulaci a úklid, kdy ji snadno naházíte na sebe a uložíte do uložiště nebo jiného úložného prostoru.

Stylový vzhled

Kromě kvalitního materiálu a praktických funkcí se řadí mezi hlavní přednosti zahradní židle Marilyn její klasičtější retro vzhled. Zeleno-bílá kombinace udělá venkovní prostředí jinak nevšedním a okoření obyčejné zohavení kamenem nebo dřevem. Zahradní židle Marilyn se perfektně hodí k dalším stylům a doplnkům tak, abyste mohli vytvořit co nejútulnější a nejpříjemnější prostor pro relaxaci.

Zahradní židle Marilyn nabízí skvělý poměr cena-výkon, takže ji můžete s klidem doporučit komukoliv, kdo chce svůj venkovní prostor vylepšit o nový designový a praktický kus nábytku.

Zahradní židle Marilyn najdete na webu Maliboo.cz