Stojací lampa ASIR DEVE chrom – recenze a vlastnosti


Proč je stojací lampa tak významná v interiéru

Stojací lampy jsou v současné době velmi oblíbeným doplňkem všech moderních interiérů. Osvětlení je jedním z klíčových prvků každého prostoru. Navzdory hlavnímu stropnímu osvětlení je důležité mít dostatečně silné a funkční doplňkové osvětlení. Pokud toužíte po moderním, elegantním designu, stojací lampa ASIR DEVE chrom by mohla být tou správnou volbou pro vás.

Výběr správné stojací lampy

Když hledáte stojací lampu, je důležité brát v úvahu vaše osobní preference. Pokud preferujete moderní a elegantní styl, bude stojací lampa ASIR DEVE chrom nejlepší volbou pro vaše potřeby.

Stojací lampa ASIR DEVE chrom je vyrobena z kovového těla s krásným matným chromovým nátěrem. Je to velmi atraktivní a moderní lampa, která dokonale doplní vaši obývací místnost, pracovnu nebo další interiérový prostor.

Vlastnosti stojací lampy ASIR DEVE chrom

Průměr nohy tohoto osvětlení je 40 centimetrů, což zajistí dostatečnou stabilitu a vyvážení. Výška lampy je 220 centimetrů, ale může být nastavena na minimální výšku 155 centimetrů. Délka této stojací lampy je 230 centimetrů.

Lampa je vybavena nastavitelnou výškou a její patice podporuje jak E14, tak E27 s maximálním výkonem 60 W při napětí 220-240 V. To znamená, že je možné použít různé typy žárovek a najít ta, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Recenze stojací lampy ASIR DEVE chrom

Zákazníci, kteří si tuto stojací lampu zakoupili, byli velmi spokojeni s její výkonností a kvalitou. Mnoho z nich oceňuje moderní a elegantní vzhled této lampy a uvádí, že ji lze snadno kombinovat s různými druhy nábytku.

Pokud tedy hledáte kvalitní, moderní a elegantní stojací lampu s mnoha funkcemi a přizpůsobivostí, stojací lampa ASIR DEVE chrom by mohla být právě tou správnou volbou pro vás.

Pro více informací o této lampě a jejích funkcích navštivte stránku ASIR DEVE chrom stojací lampa na crosta.cz.