Růžové bavlněné povlečení na dvoulůžko s prostěradlem a přehozem – Chole Mijolnir 240×260 cm

Není nad to zabalit se po náročném dni do měkkých peřin. Umocněte tento okamžik tímto povlečením od značky Mijolnir, které díky vláknům z ranforce bavlny známých pro svou měkkost a prodyšnost zajistí bezstarostný a ničím nerušený spánek.

Kvalitní materiál a precizní zpracování

Toto růžové bavlněné povlečení na dvoulůžko s prostěradlem a přehozem – Chole Mijolnir 240×260 cm je vyrobeno z kvalitního materiálu, který je pečlivě zpracován. Vlákna z ranforce bavlny jsou známá pro svou pevnost, hebkost a prodyšnost. Díky těmto vlastnostem je povlečení příjemné na dotek a umožňuje přirozený průtok vzduchu, což zajišťuje zdravé a pohodlné spaní.

Designový kousek do každé ložnice

Povlečení je k dispozici v růžové barvě, která dodá vaší ložnici jasnou a veselou atmosféru. Díky svému modernímu designu, který se skládá z jemných a decentních motivů, se povlečení hodí do každého interiéru.

Detailní rozměry sady

Sada obsahuje:

  • Povlečení: 200 x 220 cm
  • Povlak na polštář (2 ks): 50 x 70 cm
  • Prostěradlo: 240 x 260 cm

Zakoupit na e-shopu

Pokud vás zaujalo toto krásné růžové bavlněné povlečení na dvoulůžko s prostěradlem a přehozem – Chole Mijolnir 240×260 cm, můžete ho zakoupit na e-shopu společnosti Naradi-cz.cz.

Růžové bavlněné povlečení

Dvoulůžko s povlečením

Nenechte si ujít tento kvalitní a designový kousek, který zpestří interiér vaší ložnice a zajistí vám pohodlný a kvalitní spánek.