Růžová rozkládací pohovka ALMA od BIZZOTTA – recenze a specifikace


O PRODUKTU

Rozkládací designová pohovka ALMA od italského výrobce stylového nábytku BIZZOTTO je jedním z nejkrásnějších kusů nábytku na trhu. Tato luxusní, moderní a šikovně navržená pohovka je dodávána s masivními dřevěnými nohami, konstrukcí z eukalyptového dřeva, polyuretanovou výplní a povlakem ze nádherného růžového sametu.

Co je tak skvělé na pohovce ALMA?

ALMA je úžasná pohovka s krásným provedením a elegantními dřevěnými nohami, které jí dodávají jemný nádech klasického stylu. Délka pohovky 180 cm znamená, že se na ni může vejít až 3 osoby. Při rozložení si užijete místo na spaní o velikosti 180 x 105 cm, což skvěle poslouží pro přespání vaší návštěvy.

Pohovka ALMA se hodí pro moderní i klasické interiéry. Je ideální pro využití v obývacím pokoji, pracovně nebo pokoji hostů. Její světlá barva se dokáže dobře hodit v tmavých i světlých místnostech a lze ji nabídnout v několika dalších barevných kombinacích.

Specifikace

ALMA je vyrobena z kvalitních materiálů. Masivní dřevěné nohy jsou dostupné v černé a zlaté barvě. Povlak je vyroben z polyesteru ve zlatě růžové barvě. Rozměry pohovky včetně vyčnívajících noh jsou 82x88x180 cm, výška sedáku je 43 cm. Rozměry postele jsou 43x105x180 cm.

Je nutno upozornit, že pohovka je dodávána v nerozloženém stavu a její montáž je nutná.

Výhody pohovky ALMA od BIZZOTTA

  • Moderní a šikovný design – Pohovka ALMA je vyráběn s nejvyšší kvalitou a evokuje pocit luxusu.
  • Snadná montáž – i když je třeba pohovku složit, není to nic, co byste nemohli sami zvládnout.
  • Okouzlující barva – růžová barva povlaku vynikne jak v tmavých, tak i ve světlých místnostech.
  • Kvalitní zpracování – Pohovka je vyrobena z kvalitních materiálů, což znamená dlouhou životnost.
  • Místo k spaní – rozložená pohovka nabízí dostatek prostoru pro přespání dvou lidí.

Jak na péči o pohovku ALMA

ALMA potřebuje pravidelnou údržbu, aby zůstala v perfektním stavu. Pro vysávání rozstřídejte potah, nebo použijte hadřík. K odstraňování nečistot používejte jen suchý materiál.

Jakmile si jednou koupíte tuto pohovku, nebudete si moci přestat pochvalovat krásný design, kvalitní zpracování a pohodlnost, kterou nabí