Rohová sedací souprava EFSUN ve hnědé barvě s rozkladem na lůžko

Prostorná rohová sedací souprava EFSUN s rozkladem na lůžko v hnědém provedení. Tento kus nábytku není jen stylový, ale také velmi praktický díky tomu, že jej můžeš využít jako lůžko pro hosty.

Design a barevné provedení

EFSUN rohová sedací souprava disponuje moderním designem a krásným provedením v hnědých tónech. Díky tomu se jedná o kus nábytku, který se hodí do každého interiéru. Pokud tedy hledáš stylový a praktický kousek, který bude zároveň skvěle vypadat, EFSUN bude pro tebe tou správnou volbou. Všechny součásti sedačky jsou navrženy tak, aby si při užívání nešpinil a byl snadno čistitelný.

Rozměry a provedení

Rohová sedací souprava EFSUN má rozměry 235 x 155 x 68 cm, což z ní činí velmi prostorný kus nábytku. V případě potřeby lze sedačku snadno rozložit a využít jako lůžko pro hosty. K dispozici jsou také výklopné zásuvky pro odkládání drobností. „Tato sedací souprava je velmi pohodlná a hodí se jak na sezení, tak i na spaní. Rozhodně ji doporučuji všem, kteří hledají kvalitní a stylový nábytek.“, říká spokojený zákazník.

Rohová sedací souprava EFSUN s rozkladem na lůžko

Závěr

Pokud tedy hledáš kvalitní, praktický a stylový kus nábytku do svého bytu, není třeba hledat dále. „Jsem velmi spokojená s touto sedací soupravou a vzhledem k její kvalitě a praktičnosti představuje určitě i výhodnou volbu z hlediska ceny.“, shrnuje další spokojený zákazník. Sedací soupravu EFSUN v hnědé barvě s rozkladem na lůžko můžeš zakoupit na stránkách sidonia.cz.