Nový venkovní koberec Fancy se velikosti 190×133 cm od Universal

Venkovní koberec Fancy
Letní období se nezadržitelně blíží a s ním i potřeba vyměnit nejen zimní oblečení, ale i venkovní doplňky. Pokud se chystáte na piknik, grilovačku nebo jen odpočinkový den na terase, určitě uvítáte nový venkovní koberec Fancy od značky Universal.

Koberec Fancy je navržen především s ohledem na praktičnost a trvanlivost. Jeho pevný, polypropylenový povrch snadno čistíte vlhkým hadříkem a do každého terénu se dokonale přizpůsobí díky protiskluzovému spodku. Navíc je odolný vůči vodě a UV záření, takže mu nevadí slunce ani deště.

Designovaný krása koberec Fancy od Universal

Výhodou tohoto konkrétního modelu není pouze jednoduchá údržba a robustnost, ale také originální a moderní design. Navržený v hezkých a sytých barvách, tento koberec zkrátka neunikne pozornosti.

Detaily venkovního koberce Fancy

Vybírat můžete ze dvou variant barev – buď z svěží kombinace modré a růžové, nebo z jemného spojení šedé a béžové. Ať už si zvolíte jakoukoliv, jistě okouzlíte veškeré přespolní svou vkusovou stoprocentní volbou.

Výborně se hodí nejen pro trávníky a zahradní plochy, ale také pro terasy, balkony a dokonce i do interiéru. Je praktický, moderní a přesně takový, jaký potřebuje každý milovník pohodových chvil v přírodě. Kupte si venkovní koberec Fancy od značky Universal a užijte si léto naplno!

Zajímá vás více informací o tomto produktu? Navštivte náš web a najdete tam veškeré specifikace a podrobné popisy produktu. Navíc si můžete tento venkovní koberec rovnou objednat – a to jednoduše a rychle!

Neodoláte poptávce po perfektní volbě pro piknik i relaxaci pod širým nebem.

Zakoupíte si ho zde