Moderní barová židle Hannah ve šedé barvě od Scandi – vysoká kvalita a styl pro vaši kuchyni či jídelnu!


Moderní barová židle Hannah ve šedé barvě od Scandi

Moderní barová židle Hannah promění bar v prostor, kde zavládl styl. Šedý sedák židle je vyroben z kvalitního plastu a pro větší pohodlí je opatřen měkkým podsedákem z ekokůže stejné barvy. Pohodlný sedák tvoří jemné spojení se světlou podnoží z dubového dřeva, která je doplněná o opěrku nohou. Tento stylový kousek by neměl chybět v žádném moderním baru či domácnosti.

Barová židle Hannah

Vysoká kvalita a styl pro vaši kuchyni či jídelnu!

Barová židle Hannah od Scandi je vysoké kvality a navíc krásná na pohled. Díky modernímu designu se hodí do jakékoli kuchyně nebo jídelny. Židle je velmi stabilní a pevná, takže se nemusíte bát, že byste spadli dolů. Navíc má ergonomický tvar, který vám poskytne pohodlí i po dlouhé době sezení.

Barová židle Hannah v různých úhlech

Tipy na čištění a údržbu

Abyste si mohli užívat vaši novou barovou židli co nejdéle, měli byste ji co nejlépe udržovat. Doporučujeme používat hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Nikdy nečistěte agresivními chemikáliemi či abrazivními čistícími prostředky. Tyto prostředky totiž mohou způsobit poškození materiálu a snížit jejich životnost.

Zde si můžete zakoupit tuto krásnou barovou židli Hannah