MIKO Jídelní stůl Moris – pevný a praktický rozměr 110×70 cm

Vyrobena z kvalitních materiálů


Jídelní stůl Moris je vyroben z laminové desky o tloušťce 18 mm, nohy jsou vyrobeny z masivního buku. Tento stůl je navržen tak, aby splňoval všechny potřeby a požadavky moderního bydlení. Kombinace kvalitního materiálu a moderního designu vytváří jedinečný kousek nábytku, který bude skvěle vypadat v každé kuchyni či jídelně.

Rozkládací i nerozkládací varianta


V nabídce najdete jak rozkládací, tak nerozkládací variantu v různých barevných dekorech. Navíc si u této varianty můžete zvolit také stůl s zásuvkou. Pokud se chystáte na rodinnou oslavu, stačí vložit středovou desku a zvětšíte stůl o 35 cm, nebo dokonce 40 cm na délku.

Atypický rozměr


Pokud se Vám stůl Moris s rozměrem 110 x 70 cm zdá málo nebo naopak příliš vysoký, můžeme Vám nabídnout i atypický rozměr. Díky českému výrobci Vám vyrobíme stůl na míru přesně podle Vašich představ.

Kvalita jako základ úspěchu


Tento jídelní stůl je vyroben s ohledem na kvalitu a spolehlivost. Deska stolu je opatřena hrany ABS 2 mm, což zaručuje lepší ochranu před poškrábáním a rozbitím. Nohy stolu jsou navíc vyrobeny z masivu buku o rozměru 8×4 cm. To zajišťuje pevnost a stabilitu stolu i při intenzivním používání.

Stůl Moris – perfektní volba pro Vaši jídelnu


Chcete-li mít skvělý jídelní stůl s kvalitou a designem na jedničku, doporučujeme si pořídit stůl Moris. Kvalita českého výrobce a moderní design umístí tento stůl na špičku v každé jídelně. Klikněte zde a objednejte si stůl Moris za skvělou cenu.