Masivní dubový jídelní stůl Loaf 160 x 90 cm od značky Woody


O stolu

Stylový jídelní stůl Loaf zaujme na první pohled nejen milovníky industriálního designu. Masivní dubová deska v kombinaci s kovovou podnoží vytváří dokonalé spojení, které do vašeho domova vnese nádech průmyslového nábytku. U stolu byl zanechán přírodní vzhled, díky čemuž je každý stůl unikát. Deska je vyrobena ze dřeva výhradně z obnovitelných lesů, díky čemuž disponuje certifikací FSC a je tak šetrná k životnímu prostředí. Deska byla naolejována speciálním olejem Woca, díky čemuž získává na odolnosti a je příjemná na dotek. Stůl se skvěle hodí do moderních komerčních i nekomerčních prostor.

Použití stolu

Pozn.: Pod sklenice a horké předměty používejte podložky, abyste zamezili poškození stolu.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumísťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Kde stůl zakoupit?

Stůl Loaf můžete zakoupit v internetovém obchodě Brega.cz firmy Woody.

Galerie

Masivní dubový stůl Loaf

Foto: Brega.cz

Detail kovové podnože

Foto: Brega.cz

Závěr

Jedná se o kvalitní masivní stůl s moderním designem, který je vhodný pro každou rodinu, která chce mít něco originálního a kvalitního v jídelně. Podpora obnovitelných zdrojů a certifikace FSC jsou jednoznačnou výhodou tohoto produktu. Doporučujeme používat stůl s potřebnou opatrností, aby se zachoval v co nejlepším stavu co nejdéle.