Krásný a moderní dětský pokoj Salt B pro Vaše ratolesti!

Je to sen každého rodiče. Krásný a útulný pokoj, který bude sloužit dítěti po mnoho let. Pokoj, kde se bude cítit pohodlně a bezpečně. Pokoj, který lze snadno zařídit podle potřeb dítěte a jeho vkusu. Pokoj, který je plný místa pro hraní, učení a odpočinek.

Moderně pojatý design dětského pokoje

Moderně pojatý design dětského pokoje je klíčový pro to, aby si děti užívaly svůj pokoj. Dětský pokoj Salt B nabízí dokonalé spojení funkce a krásy. Jednoduchý a čistý design, který se snadno kombinuje s jinými prvky v místnosti a s dalším nábytkem v bytě nebo domě. Pokoj je k dispozici v dekoru bílá, s úchyty v dekoru zelená, růžová, modrá, oranžová nebo červená. Můžete si zakoupit celou sestavu jako na fotografii nebo i jednotlivé prvky. Kompletní nabídku všech elementů naleznete na https://www.interierio.cz/produkt/detsky-pokoj-salt-b.

Sestava zahrnuje: skřín, PC stůl, komoda a police

Sestava zahrnuje: skřín, PC stůl, komoda a police – to je perfektní řešení pro dětský pokoj. Pokoj má dostatek odkládacího a úložného místa, takže se v něm budou děti cítit pohodlně a užijí si své hry a učení. Sestava zahrnuje skřín, PC stůl, komodu a police. Každá součást sestavy má své místo a dokonale zapadá do celkového designu pokoje. Vytvoříte tak pro svého potomka ideální prost