Koberec Malibu – Černý/v přírodní barvě kulatý koberec z mořské trávy ø 150 cm – HSM collection


Okouzlující spojení přírodních materiálů a barev

Koberec Malibu od značky HSM collection je dokonalým doplňkem do každého interiéru. Koberec je vyroben z kombinace mořské trávy a listů palmy rafia, což ho činí nejen krásným, ale také velmi trvanlivým.

Kulatý tvar o průměru 150 cm se velmi dobře hodí do každého interiéru. Jeho design, spojující přírodní materiály a zemitou barevnou paletu, je navržen tak, aby koberec harmonicky zapadal do každého stylu.

Koberec Malibu nabízí jednoduché kombinování s ostatními zařizovacími předměty, což spolu s jeho trvanlivostí a krásným designem činí z tohoto kousku velmi oblíbený doplněk interiéru.

Využití v obývacím pokoji i ložnici

Díky všestrannému designu koberec Malibu může být použit v obývacím pokoji, ložnici či jiné místnosti. Je to krásný kus, který okoření každý interiér.

Pokud hledáte doplněk, který dokáže skvěle dotvořit váš nový byt či dům, neváhejte a vsaďte na tento originální kus od HSM collection.

Objednejte si koberec Malibu online

Tento úchvatný koberec si můžete objednat přímo z pohodlí vašeho domova na stránkách Velký nábytek. Na www.velkynabytek.cz si vyberte tento a mnoho dalších doplňků pro váš interiér.

Můžete si být jisti, že zboží dodané z Velkého nábytku splní vaše očekávání a dodá vám potřebnou kvalitu a stylovost.

Koberec Malibu
Koberec Malibu detail
Koberec Malibu v interiéru