KARE Design – Konferenční stolek Art Marble 140x71cm: Elegantní a praktický kousek do kanceláře nebo domova

Pokud hledáte zajímavý konferenční stolek, který vám poslouží nejen jako praktický nábytek, ale také jako skvělá dekorace do vašeho interiéru, konferenční stolek Art Marble od značky KARE Design je tím správným řešením.

Designový kousek v moderním stylu

Stolek Art Marble se odlišuje od běžných konferenčních stolků svým abstraktním mramorovým provedením, které je ukázkou moderního umění v elegantním stylu.

Kostra stolku je vyrobena z kvalitní kartáčované oceli ve zlaté barvě, která dodává celému konferenčnímu stolku jemný lesk.

Horní odkládací deska je vyrobena z tvrzeného bezpečnostního skla v mramorovém provedení, díky kterému bude váš stolek vypadat skvěle i po mnoha letech používání.

Dekorační hodnota a praktičnost

Stolek se velmi dobře hodí do moderně zařízených interiérů, ale také do kancelářských prostor, kde vynikne jeho praktičnost a elegence.

Maximální nosnost tohoto konferenčního stolku je 20 kg, tudíž se na něj bez problémů vejde veškeré potřebné vybavení pro váš obchodní meeting nebo i posezení s rodinou a přáteli.

Podnož stolku je opatřena zlatými tyčkami, které tvoří nepřehlédnutelnou ozdobu tohoto ručně vyrobeného designového kousku.

KARE Design Art Marble ve variantě konzolového stolku

Pokud se rozhodnete pro tento elegantní kus nábytku, nezapomeňte, že je k dispozici i jako konzolový stolek.

Tento variantní stůl, který má stejné parametry jako konferenční stolek Art Marble, se hodí do menších prostor, kde se stane krásnou dekorací.

KARE Design Art Marble konferenční stůl je kombinací eleganci a praktičnosti, kterou oceníte doma i na pracovišti. Najdete jej na stránkách Maliboo.cz (https://www.maliboo.cz/produkt/kare-design-konferencni-stolek-art-marble-140m71cm), kde se můžete podívat i na mnoho dalších zajímavých kusů nábytku a dekorací pro váš obývací pokoj nebo kancelář.