Hermia Sada kuchyňských boxů Dsad 12 kusů – praktické a stylové řešení pro vaši kuchyň

Pokud máte rádi pořádek ve vaší kuchyni a rádi si ukládáte potraviny do krásně uspořádaných dóz, tak by vás mohly zajímat nové Hermia sady kuchyňských boxů. Tyto boxy jsou totiž nejen praktické, ale také zajímavě vypadají. Dále se v tomto článku podíváme na některé z klíčových rysů těchto boxů a co se vám může líbit na jejich designu.

Praktické boxy na potraviny, které vám umožní si vše krásně uložit

Již jsme zmínili, že hlavní funkcí těchto boxů je vytvořit pro vás praktický uložný prostor, ve kterém si můžete uspořádat potraviny podle svého uvážení. Jednotlivé boxy mají totiž objem 1,4 litru, což je dostatečné pro uskladnění většiny druhů potravin. A díky tomu, že se jedná o průhledné boxy, můžete na první pohled vidět, co se uvnitř skrývá, aniž byste museli každý box otevírat.

Boxy jsou vyrobené z plastu o objemu 1,4 l.

Boxy jsou stylové a zajímavé

A co se týče vzhledu boxů, je to další jejich silná stránka. Tyto boxy vypadají velmi zajímavě a atraktivně. Mají totiž moderní a elegantní design, který bude určitě ladit s vaší kuchyní. Navíc jsou k dostání v několika různých barevných provedeních, takže si můžete vybrat ten, který se vám nejvíce líbí.

Dózy nemají těsnění.

Vhodné do myčky na nádobí

A nejen, že tyto boxy jsou praktické a stylové, ale také jsou velmi snadné na údržbu. Tyto boxy totiž můžete bez problémů dát do myčky na nádobí a nebudete muset trávit hodiny čištěním. Díky tomu, že jsou boxy vyrobeny z kvalitního plastu, jsou odolné proti vysokým teplotám a nemusíte se bát, že by se během mytí poškodily.

Rozměry

A nakonec se podíváme na rozměry těchto boxů. Tyto boxy mají výšku 9 cm, délku 19 cm a šířku 12,5 cm. Toto je ideální velikost pro většinu druhů potravin a zároveň zabírají minimum prostoru v kuchyni.

Vyzkoušejte si tedy nové Hermia Sada kuchyňských boxů Dsad 12 kusů a užijte si uspořádanou a krásnou kuchyni. Tento praktický a stylový doplněk vám jistě pomůže udržet věci pod kontrolou a vytvořit v kuchyni harmonii. A pokud se vám tyto boxy líbí, neváhejte je zakoupit na adrese https://www.nabytekhned.cz/produkt/hermia-sada-kuchynskych-boxu-dsad-12-kusu-antracit.