Garthen Podstavec na slunečník – stabilní základ pro vaše letní pohodlí


Popis výrobku

Garthen Podstavec na slunečník je ideálním řešením pro ty, kdo hledají stabilní základ pro svůj slunečník na terase nebo zahradě. Tento podstavec je vhodný pro slunečníky do průměru 3 metrů a lze jej snadno upevnit šrouby umístěnými po stranách roury z ušlechtilé oceli.

Technické údaje

Tento podstavec na slunečník má čtvercovou desku z leštěné žuly o rozměrech cca 44,5 x 44,5 x 4 cm (d x š x v). Je k dispozici v barvě šedé a má hmotnost cca 25 kg. Držadlo podstavce je z nerezové oceli, což zajišťuje jeho odolnost proti povětrnostním podmínkám.

Zapojení podstavce

Součástí dodávky jsou 2 plastové kroužky s vnitřním průměrem 45 resp. 35 mm, které slouží k případnému zúžení pro upevnění slunečníků. Podstavec na slunečník Garthen je ideální na terasu a zahradu, nevšak pro závěsné slunečníky.

Obsah balení

V balení získáte jeden stojan na slunečník v rozloženém stavu, rouru z oceli, šrouby a podložky. Podle přiloženého návodu je podstavec snadno a rychle sestavit.

Garthen Podstavec na slunečník – jak efektivně nakoupit

Chcete-li si tento úžasný podstavec na slunečník pořídit, navštivte webové stránky www.kupsinabytek.cz a klikněte na tlačítko „Koupit“. Výrobek si můžete objednat online nebo na telefonním čísle zákaznické podpory. Dále si můžete zvolit způsob platby a doručení, a to včetně možnosti vyzvednutí zboží na výdejním místě.

Pokud hledáte stabilní, odolný a stylový podstavec na slunečník pro letní pohodlí na své terase nebo zahradě, Garthen Podstavec na slunečník je tou správnou volbou pro vás. Nechte se okouzlit jeho jednoduchým designem a vysokou kvalitou zpracování.