Faro – Bavlněné povlečení Vanille B04 v rozměru 200×220 cm

Povlečení z kolekce Vanilla je vyrobeno ze 100% bavlny nejvyšší kvality. Jeho výhodou je módní a elegantní design v krásných barvách. Vysoce kvalitní tkanina je příjemná na dotek a nemění své vlastnosti při následném praní. Povlečení se zapíná na zip.

Chcete své ložnice dodat perfektní atmosféru? Co takhle využít ? Povlečení, které by mohlo být dokonalou trefou pro každou moderní a stylovou ložnici.

Série Vanille

Toto povlečení pochází z kolekce Vanille, která se vyznačuje moderním designem a skvělým materiálem. O každý detail v této kolekci bylo pečlivě postaráno, proto můžete očekávat jen to nejlepší. Série Vanille je úžasná a její produkty si jistě oblíbíte.

Specifikace produktu:

  • Materiál: 100% bavlna
  • Prát: 40℃
  • Žehlit: při nízké teplotě
  • Sušit: při nízkých otáčkách
  • Velikost: 200×220 cm + 2x70x80 cm

Povlečení je tedy vyrobeno z 100% bavlny nejvyšší kvality, což je jistotou vysoké kvality a trvanlivosti. Doporučená teplota praní je 40℃ a při žehlení by měla být použita nízká teplota. Stejně tak je doporučeno sušit při nízkých otáčkách. Velikost povlečení je 200×220 cm + 2x70x80 cm, což zajišťuje dostatečné krytí pro vaše oblíbené polštáře i peřinky.

Produkt navíc obsahuje certifikát OEKO-TEX – mezinárodní testovací a certifikační systém pro textílie, vyráběné pouze ze zdravotně nezávadných materiálů. Tkyňské provozy musí splnit přísná kritéria a zajišťují tak bezpečnost produkce.

Nebuďte tedy váhaví a pořiďte si , které sjednotí vaši ložnici a dotvoří ji do posledního detailu. Nabízíme vám ho na odkaze https://www.bestnabytek.cz/produkt/faro-bavlnene-povleceni-vanille-b04-200m220-cm.

Faro - Bavlněné povlečení Vanille B04
Faro - Bavlněné povlečení Vanille B04
Faro - Bavlněné povlečení Vanille B04