Elegantní vitrína OLIN OI05 v ořechu okapi s černými doplňky

Výjimečný kus nábytku pro vaši domácnost, to je vitrína OLIN OI05 v ořechu okapi s černými doplňky. Tento kousek nábytku skvěle zapadne do interiéru s moderním designem a dodá mu jedinečnou atmosféru. Standardní rozměry jsou Šířka 56cm, Výška 191cm a Hloubka 43cm, takže se snadno vejde do menších místností i do prostornějších interiérů.

Barevné provedení

Tato vitrína OLIN OI05 je vyrobena v ořechu okapi a černém provedení (24OKJC05). Cílené použití barevných odstínů dává tomuto nábytku elegantní a moderní vzhled.

Materiál

Deska z lamina, použitá při výrobě této vitríny OLIN OI05, zajistí dlouhou životnost a snadnou údržbu. Díky tomu si budete moci užívat krásného designu, který se do vašeho interiéru perfektně hodí, bez nutnosti častého úklidu nebo výměny nábytku.

LED osvětlení

Příjemným a praktickým doplňkem této vitríny OLIN OI05 je LED osvětlení. Pokud si jej objednáte, bude váš nábytek zářit v novém světle a zároveň zvýrazní vystavené předměty. To oceníte například při společenských příležitostech nebo jednoduše večer u televize.

Pokud jste zaujat/a touto vitrínou OLIN OI05 v ořechu okapi s černými doplňky, navštivte prosím stránku s tímto produktem, kde najdete podrobnější informace a možnost objednání.

Záruka a další informace

Na tuto vitrínu OLIN OI05 v ořechu okapi s černými doplňky značky Helvetia bude poskytnuta 24měsíční záruka a budete si tak moci být jisti kvalitou nábytku a spokojeností s jeho výrobcem.

Aby váš interiér byl ještě dokonalejší a ladil v harmonii, můžete si prohlédnout i ostatní nábytek polské značky Helvetia. Vše najdete na stránkách nábytkového výrobce Helvetia na Maliboo.cz.


Vitrína OLIN OI05 v ořechu okapi s černými doplňky
Vitrína OLIN OI05 v ořechu okapi s černými doplňky