Dřevěný mlýnek Eva Solo s výškou 11 cm – těšte se na neuvěřitelně jemné ochucení vašich pokrmů!

Dřevěný mlýnek Eva Solo je dokonalým doplňkem do vaší kuchyně. Prémiová značka Eva Solo je synonymem pro pečlivé zpracování, kvalitní materiály a cit i pro ten nejmenší možný detail. A tento mlýnek není výjimkou. Jeho výška 11 cm je dostatečná pro běžné použití a přesto není příliš velký na skladování.

Trojúhelníkový design a mechanismus CrushGrind pro dokonalé namletí

Mlýnek na sůl či pepř je vyroben z masivního dubového dřeva, které působí barevně teple a přírodně. Jeho trojúhelníkový design je jedinečný a sofistikovaný, což z něj činí nejen praktický nástroj, ale i stylový doplněk k vaší kuchyni.

Důležitým faktorem při výběru mlýnku je mechanismus. Eva Solo používá pro své mlýnky mechanismus CrushGrind. Díky této nové technologii dosáhnete nejen dokonalého namletí soli či pepře, ale také cigárového koše, bylinek nebo přísad na pečení. Tento mechanismus se vyznačuje vysokou odolností a tou nejlepší kvalitou. Navíc je ticho, takže si při používání můžete povídat a poslouchat hudbu.

Pouhým otočením mechanismu vyberte si, jak jemně chcete mlet

Jednoduchý mechanismus otočného šroubu umožňuje rychle a jednoduše vybrat si mezi třemi úrovněmi namletí: jemné, střední a hrubé. Můžete tak přesně určovat, kolik pepře nebo soli chcete do jídla přidat a jaký efekt chcete dosáhnout.

Další výhodou tohoto mlýnku je snadná údržba. Stačí jej odmontovat na dvě části a vysypat dříví a soli či pepř. Pak jej jen opláchněte pod tekoucí vodou a nechte uschnout.

Závěr – vaše ochucená jídla budou těšit oko i chuťové buňky

Eva Solo opět potvrzuje, že dokonale ovládá své Umění lití a její důsledky vidíme v takových produktech, jako je tento mlýnek. Kombinace trojúhelníkového designu s mechanismem CrushGrind umožňuje snadné a přesné namletí soli či pepře s tím nejjemnějším chodem. Vaše ochucená jídla budou těšit oko i chuťové buňky. Pokud si chcete zakoupit tento luxusní doplněk, určitě navštivte tuhle stránku.