Černé závěsné svítidlo Squid Lighting Geo s výškou 120 cm


Propadněte stejně jako my okouzlujícímu propojení elegantního a nadčasového designu s precizní výrobou. Přesně taková svítidla má ve svém repertoáru značka Squid Lighting, která vám budou dělat společnost v podvečerech strávených u rozečtené knihy či napínavého seriálu.

svítidlo

Elegantní a výrazné zároveň

Toto svítidlo je dokonalou kombinací elegance a výraznosti, což z něj dělá atraktivní doplněk pro mnoho různých interiérů. Jeho geometrický tvar, spolu s čistými liniemi, tak vytváří světelný doplněk, který je přesně takový, jaký jste hledali.

svítidlo

Prostorné prostory a výšky

Svítidlo Squid Lighting Geo je dokonalou volbou pro ty z vás, kteří hledají světelný doplněk pro rozlehlé interiéry, jako jsou například obývací pokoje s vysokými stropy nebo prostorné ložnice. A vzhledem k jeho výšce 120 cm, bude toto svítidlo zaručeně dominantním prvkem vašeho interiéru.

svítidlo

Stupeň krytí IP40

Dobré vědět: Stupeň krytí u tohoto svítidla je IP40. To znamená, že svítidlo je chráněno proti vniknutí pevných těles, která jsou větší než 1 mm, a proti vniknutí vody či jiných kapalin, které nemají agresivní účinky. Tento stupeň krytí zaručuje bezpečnost a spolehlivost svítidla, což je velmi důležité, když si vybíráte světelné doplňky do svého domova.

Tak proč si nevybrat právě tento kousek od značky Squid Lighting, který kombinuje eleganci s precizní výrobou a výrazným designem? Navíc, pokud si objednáte tento výrobek na stránkách
www.srovnavacnabytku.cz, můžete si být jistí, že získáte produkt nejvyšší kvality za skvělou cenu.