Bavlněný polštář Butter Kings Sleepy Forest, 50 x 50 cm – pro snový spánek v lese

Tento stylový polštář od značky Butter Kings vnese svým motivem do interiéru útulnou a pozitivní atmosféru. Je vyrobený z bavlny, díky které je hladký a příjemný na dotek.

Popis polštáře

Bavlněný polštář Butter Kings Sleepy Forest má rozměry 50 x 50 cm. Jeho motiv tvoří obrázek lesa se spícími zvířátky. Barvy jsou jemné a neutrální, takže se hodí do různých stylů interiéru. Kromě estetického vzhledu má polštář i praktické využití – můžete si ho pod hlavou položit při odpočinku nebo se s ním objímat pro větší pocit pohodlí.

Značka Butter Kings

Butter Kings je značka založená v roce 2016. Jejím cílem je propojit módu a interiérový design v jednom stylu. V nabídce má například i dekorační polštáře, plédové deky nebo kosmetické tašky. Všechny produkty jsou vyrobené z kvalitních materiálů a mají unikátní designový podpis.

Nákup polštáře

Polštář Butter Kings Sleepy Forest můžete zakoupit například na stránkách vybirejnabytek.cz. Cena se pohybuje kolem 500 Kč. Pokud si ho objednáte, dorazí k vám v praktické krabičce – ideální jako dárek pro milovníka interiérového designu.

Závěr

Butter Kings Sleepy Forest polštář je nejen praktický a pohodlný, ale také dokáže vnesl do vašeho interiéru pozitivní a harmonickou atmosféru. Vhodný je pro lidi, kteří mají rádi zvířata a přírodu a chtějí si ji přivést do svého bydlení.

Butter Kings Sleepy Forest polštář